Müşteri İstek / Şikayet Formu
KURUMSAL
KURUMSAL

Dağıtım ve pazarlama sektörünün örnek kuruluşu olarak, ülke ekonomisine ve çevresindeki gelişime katkıda bulunmaya hedef alan anlayışla kurulan firmamız özellikle bölgesinde üretilen ürünlere portföyünde ağırlık verecek, bu ürünlerin dağıtım coğrafyasında satışı ve lojistik hizmetini en yeni teknoloji olanakları ve çevreye duyarlı yapısıyla görevini yerine getirmeye çalışacaktır.

Toplam kalite esası doğrultusunda ilk günden bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerine sadece ürün tedariği değil aynı zamanda edindiği kalite disiplinini; hizmet olarak, yerinde ürün eğitimi ve tüketici kontakları yaparak da satış sonrası faaliyetlerde de bulunmaktadır. Firmamıza özel yazılımlarla hizmet operasyonumuzun her aşamasını ölçerek ve iyi analiz ederek hizmet kalitemizi sürekli iyileştirilmektedir. 
 

 

 

 

Sürdürülebilir gelişme içinde olmamızın en önemli kıstaslarımızdan biri olduğunun bilincindeyiz. Bu doğrultuda Yön. Kur. Başkanımız SY. RAMAZAN ERKUS un deyimiyle ^^Bu toprağın Çocukları^^ olarak bu topraklarda katma değerli ürünlerin üretilmesi ve bu topraklarda kalması için sınırların ötesinde büyüme vizyonumuzu sağlama hedefindeyiz.
 
 

Hizmet sunduğu coğrafyada yenilikçi bütünleşmiş lojistik hizmetler sunarak, ürün dolaşımını yöneten, ticaretini yapan ve müşterilerine katma değer oluşturan, tedarikçi firmalarını saha ve rakiplerde gördüğü faaliyetlerle bilgilendirip sürekli gelişimini sağlayan, müşterilerinin başarısıyla mutlu olan, çalışanları ile büyüyen, doğanın bize sunduklarını doğaya zarar vermeden görevini yerine getirebilen güvenilir ve süreklilik arz eden çerçeve içinde çalışma hayatımıza devam edeceğiz. 
 

 

 

 


www.erkpa.com.tr | bilgi@erkpa.com.tr
ERKPA GIDA LOJİSTİK A.Ş.konya şeker konya, torku, erkpa

×